Termíny příměstských kempů pro rok 2022: 11. 7. 2022 - 15. 7. 2022
                                                                           18. 7. 2022 - 22. 7. 2022

Kempy jsou určeny pro děti všech věkových skupin. Mohou se jich zúčastnit jak úplní tenisoví začátečníci, tak i zkušenější tenisti. Děti budou na kurtech rozděleny podle věku a dosažené úrovně tenisu, aby nebyly mezi nimi velké rozdíly. Tenisové bloky jsou doplněny o kondiční přípravu zábavnou formou a hrami. Samozřejmě se mohou zúčastnit také děti, které nejsou členy naší tenisové školy a tenis vůbec nehrají. Během týdne se naučí základy tenisu, ve kterém pak mohou, v případě zájmu, pokračovat dál.

S sebou dejte dětem, prosím, lahev na pití, oblečení podle počasí (i v chladnějších dnech je lepší přibalit kraťasy a kšiltovku), raketu, boty na tenis, švihadlo (v případě potřeby půjčíme) a opalovací krém. Vzhledem k tomu, že může některé dny trochu pršet, nezapomeňte na šusťákovou bundu. Přibalte dětem také čisté boty do haly, kde je umělý povrch a nesmíme tam s botami od antuky!

Denní program bude začínat okolo 8:30 a končit okolo 16:30, ale pro Vaše děti tu budeme denně již od 8 do 17 hodin. Když nám počasí dovolí, navštívíme přilehlé koupaliště.

 Pro vás všechny, kteří máte zájem o tenisový trénink pro sebe nebo své děti a chcete se přijít podívat a domluvit osobně, jsem na kurtech TJ Avia Čakovice každý den od 14 do 17h.

 

 Těším se na vás

 

 Andrea

 

Tenisová škola Praha Čakovice